Rothenburg Davetiye | Düğün Davetiye Fabrikası

<ul>
<li><strong>Almanya’daki Tüm Davetiye İşlerinizi Biz Yapıyoruz.</strong></li>
</ul>
<a title=”Almanya Davetiye” href=”http://www.dugundavetiyefabrikasi.com”><b><span style=”text-decoration: underline;”>-&gt; Tüm Davetiye Katalogları İçin Tıklayınız.</span></b></a>

<strong>Bilgilendirme ;</strong>

<hr />

&nbsp;

<strong>Türkiye</strong> de ve <strong>Avrupa</strong> da tüm yurtdışındaki davetiye işlerini biz yapıyoruz. Her zaman Olduğu gibi yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .

Yurtdışı siparişleriniz en geç <strong>4</strong> iş günü içinde adresinize teslim edilir.

<hr />

&nbsp;
<ul>
<li><strong> Davetiye kataloglarımızdan bir model beğenip üst menüdeki “”S</strong><strong>ipariş Ver” butonuna tıklayıp sipariş formunu dolduruyorsunuz. </strong></li>
<li><strong>Daha sonra tarafınıza fiyat bilgisi atıyoruz. Fiyatı onayladığınız takdirde. Grafik tasarımı yapılıp.</strong></li>
<li><strong>Tarafınıza tekrar onay için e-mail gönderilir. Tasarımı inceleyip eksik veya eklenecek veyahut düzeltilecek birşey yok ise tarafımıza onay e-maili gönderdiğiniz taktirde. Basıma alınır.</strong></li>
<li><strong>24 saat içinde baskıdan çıkıp adresinize kargolanır.</strong></li>
</ul>

<hr />

&nbsp;

Davetiye Siparişlerinizi ister telefonla ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.Türkiye de tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan Beğenebilirsiniz.

<hr />

&nbsp;

Davetiyelerinizin sözlerini sitemiz yardımıyla oluşturabilir ya da kendi istediğiniz bir metni davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. Almanya Davetiye olarak her sezon değişik güncel kataloglar ile hizmet vermekteyiz. Türkiye İlçelerinin her yerine hizmet veren firmamız lüks davetiye den ekonomik davetiye ye kadar hizmet vermektedir.

<hr />

&nbsp;

Davetiye ihtiyaçlarınıza kısa zamanda çözüm bulan Davetiye haftanın 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. davetiye her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Almanya Davetiye olarak davetiye konusunda 1.Sınıf Malzeme ve Ekipman Kullanmaktayız.

<hr />

&nbsp;

Tüm ilçe il ve ülkelere ulaşabilen davetiyelerimiz 1 ile 5 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Dugun davetiyesi , nişan davetiyesi , nikah davetiyesi , sünnet davetiyesi, açılış davetiyesi, Nikah – Bebek – Sünnet Şekeri konularında taleplerinize en içten şekilde cevap veriyoruz.

<hr />

&nbsp;

Davetiye konusunda A dan Z ye kapsamlı bir şekilde çalışmaktayız. Uygun fiyatlı davetiye modellerimiz den lüks davetiyelere kadar her türlü davetiyeyi dunyadavetiye.com adresimizden bulabileceksiniz. Davetiye davetiyeler 100 lük kutular şeklinde olup Beğendiğiniz davetiye modelini bize belirttiğinizde kullanacağınız davetiye metnini belirledikten sonra sizden faks yada mail yolu ile onay alındıktan sonra baskıya gönderilmekte ve baskı sonrası paketlenmiş halde sizlere göndermekteyiz .

<hr />

&nbsp;

– Carte D’invitation Mariage
– EinladungsKarte
– Heiraten Einladungs Karte
– İnvitation de martiage
– invitation de fiançaille